Hakkımızda

Opus Reklam Ajansı 2009'da kurulduğu günden itibaren bir çok kuruluşun kurumsal iletişim çözüm ortağı olmayı başarmış, geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir tam hizmet ajansıdır.

Günden güne büyüyerek devam eden yolculuğunda davetiye ile ilgili geniş bir portföye sahip olup, bunu tüm Türkiye'ye gönderim yaparak kalitesini kanıtlamıştır.

Manisa'nın kalbinde yer alan; Promosyon Ürünleri, Tabelalar, Tasarım, Kurumsal Kimlik, İnternet Hizmetleri,  Prodüksiyon, Organizasyon ve Danışmanlık hizmetlerini  bir arada sunan Opus Ajans, kendisini her zaman müşterinin yerine koyarak hareket ederken, tüm hizmetlerinde geniş bir bakış açısıyla çözüm üretmeyi amaç edinmiştir. Tecrübesinin yanı sıra her ürettiği işten büyük heyecan duyan bir ekiple yaratıcı çözümler üreten, bugüne kadar kazandığı deneyimler sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Tecrübelerimizi en mutlu günlerini yaşayacak olan çiftlerimizle paylaşmak amacıyla davetiye üretimi yapmaya başlamış bulunmaktayız.

Opus Ajans, hizmet verdiği değerli markaların ve mutlu çiftlerimizin ihtiyaç duyacağı tüm çalışmalarında profesyonel çözümler üreten, görsel bütünlüğü önemseyen, yenilikçi  ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen bir reklam ajansıdır.

Opus Ajans bünyesinde yer alan,  DavetiyeManisa.com, Davetiye.pro, OzelDavetiye.net, Davetiyenizvar.com, OzelPromosyon.comTabelacınız.comYeniMatbaa.com gibi  markaları, günümüz ihtiyaçlarının tamamına yönelik projeler üretirken, gelecek vizyonuyla, sektöre yeni yaklaşımlar kazandıracak bir oluşumu şekillendirmeye devam ediyor.

Ajansımızın en büyük farkı; müşterilerimizi çok iyi tanımak anlamak ve içselleştirmektir. Her biri kendi alanında seçkin ve değerli bir yere sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kavramadaki başarımız, tüm üretme yeteneğimiz ve hiç yitirmediğimiz heyecanımız bizi kulvarımızda ayrı bir noktaya taşıyor.